Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Łódź
Łowicz
Skierniewice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język turecki70 / 60 min

Dominika

Opis ogłoszenia

Merhaba :)

Mam na imię Dominika i jestem absolwentką turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Język turecki jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam i którą lubię też zarażać innych ;) Na moich zajęciach uczę nie tylko języka, ale również - gdy tylko pojawi się takie zainteresowanie ze strony ucznia - chętnie opowiadam o kulturze, historii i literaturze Turcji.

Znajomość języka tureckiego rozwijam już od ponad 5 lat. Po ukończeniu studiów uczestniczyłam też w intensywnych kursach tureckiego organizowanych przez szkołę językową Uniwersytetu w Ankarze - TOMER. Z tej szkoły posiadam certyfikat potwierdzający znajomośc tureckiego na poziomie C1 i to właśnie do tego poziomu udzielam korepetycji.
Zapraszam na moje lekcje wszystkie osoby zainteresowane tym językiem, zarówno początkujące jak i chcące pogłębić lub podszlifować swoją znajomość języka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.