Dominika Chruscicka

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kompleksowa nauka języków włoskiego, angielskiego i polskiego; tłumaczenia ustne i pisemne; korepetycje językowe w zakresie wyżej wymienionych języków.

Nazywam się Dominika Chruścicka i oferuję korepetycję językowe oraz naukę języków obcych od podstaw lub określonego poziomu zaawansowania, indywidualnie dopasowaną do każdego adepta.

Oferuję także usługi tłumaczeniowe ; ustne i pisemne w zakresie języka włoskiego, angielskiego i polskiego.

Oba języki znam bardzo dobrze - jest to poparte moim wykształceniem w zakresie tłumaczeń, doświadczeniem zdobytym za granicą oraz pracą zawodową.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku lingwistyka stosowana (tłumaczenia specjalistyczne angielski z włoskim), Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku filologia włoska oraz stypendystką słynnego L’Università degli Studi l’Orientale w Neapolu (pierwszej na świecie ukierunkowanej na naukę języków obcych) na kierunku lingwistyka angielski z włoskim i  Università degli Studi di Messina  ze specjalnością literaturoznawczą.
Znajomość językową doskonaliłam także w Londynie , podejmując roczny program wymiany językowo-kulturowej Au Pair.

Przygotowanie pedagogiczne zdobyłam, biorąc udział w licznych wolontariatach z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi na terenie Polski, Włoch, Wielkiej Brytanii i Albanii.

W ramach zajęć korzystam z licznych pomocy dydaktycznych , którymi dzielę się z uczącymi, tak aby nauka przynosiła możliwie największe i najszybsze efekty.

Na lekcje zapraszam po uprzednim kontakcie telefonicznym w okolice Starego Miasta w Poznaniu. Istnieje także możliwość udzielania lekcji z dojazdem do ucznia oraz przez Skype’a.

Prowadzone przez mnie zajęcia cechuje profesjonalizm, sympatyczna atmosfera i to, co najważniejsze - EFEKTY , które z pewnością szybko Państwa zaskoczą.

Kontakt tel.: 509 676 668
Proszę o wysłanie wiadomości sms, a oddzwonię.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
filologia włoska
02.2015 - 06.2015
Università degli Studi di Messina
Literaturoznawstwo
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski , Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej
Magister
lingwistyka stosowana angielski z włoskim
10.2017 - 03.2018
Università degli studi di Napoli L'Orientale
lingwistyka stosowana angielski z włoskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Dominika jest świetnym nauczycielem, dopasowujący swoje lekcje do potrzeb ucznia. Bardzo szybkie efekty. Pomoc w języku na bardzo wysokim poziomie. Lekcje prowadzone w otwarty i luźny sposób. Dominiką jest bardzo sympatyczna i często wychodzi po za standardowe ramy :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Chodziłam na lekcje do Dominiki przez rok i jestem bardzo zadowolona! Zaraziła mnie swoją pasją do języka włoskiego tak bardzo, że zdecydowałam się zdawać z niego maturę na poziomie rozszerzonym, a także kontynuować studia lingwistyczne ;-). Bardzo serdecznie polecam, pomogła mi poprawić oceny w szkole, wyrównać braki, a nawet szybciej poprowadzić materiał. Jest sumienną i dostosowana do potrzeb ucznia, wielokrotnie nanosiłysmy zmiany i nie było żadnych problemów. Polecam serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.