Dominika Chruscicka

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Poznań

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
filologia włoska
02.2015 - 06.2015
Università degli Studi di Messina
Literaturoznawstwo
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski , Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej
Magister
lingwistyka stosowana angielski z włoskim
10.2017 - 03.2018
Università degli studi di Napoli L'Orientale
lingwistyka stosowana angielski z włoskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Dominika jest świetnym nauczycielem, dopasowujący swoje lekcje do potrzeb ucznia. Bardzo szybkie efekty. Pomoc w języku na bardzo wysokim poziomie. Lekcje prowadzone w otwarty i luźny sposób. Dominiką jest bardzo sympatyczna i często wychodzi po za standardowe ramy :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Chodziłam na lekcje do Dominiki przez rok i jestem bardzo zadowolona! Zaraziła mnie swoją pasją do języka włoskiego tak bardzo, że zdecydowałam się zdawać z niego maturę na poziomie rozszerzonym, a także kontynuować studia lingwistyczne ;-). Bardzo serdecznie polecam, pomogła mi poprawić oceny w szkole, wyrównać braki, a nawet szybciej poprowadzić materiał. Jest sumienną i dostosowana do potrzeb ucznia, wielokrotnie nanosiłysmy zmiany i nie było żadnych problemów. Polecam serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.