Dominika Prais

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot
Język polski25 - 40 / 60 min

Dominika Prais

Opis ogłoszenia

Pisanie wypracowań to dla Ciebie katorga?
Bohaterowie lektur nachodzą Cię w sennych koszmarach?
Zbliżająca się matura z języka polskiego lub test gimnazjalny spędzają Ci sen z powiek?
Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK nie zwlekaj! Pomogę Ci napisać dobre wypracowanie, przygotować prezentację maturalną, rozwiązać test maturalny lub gimnazjalny, zrozumieć, omówić szkolne lektury i rozwiązać wszelkie związane z językiem polskim problemy. Zapraszam do kontaktu !

Jestem studentką II roku filologii polskiej magisterskich studiów uzupełniających. Zostałam wyróżniona w projekcie "Najlepsi studenci" UG.

Udzielałam korepetycji uczniom gimnazjum i liceum. Przygotowywałam do testu gimnazjalnego matury, pomagałam w napisaniu prezentacji maturalnej, wypracowań,

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.