Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Rzeszów

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studentką lingwistyki stosowanej studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam dwa języki: angielski i niemiecki oraz odbyłam przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczyciela.

Doświadczenie zdobyłam podczas praktyk w dwóch szkołach podstawowych. Jestem zaznajomiona z wymaganiami egzaminacyjnymi, zarówno do egzaminu 8-klasisty jak i do matury.Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, zwracam uwagę na jego zainteresowania i słabe punkty. Motywuję do nauki.

Pomagam także w odrabianiu zadań, powtórzeniu materiału i przygotowaniu do lekcji.Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego lub niemieckiego

-uczniom szkół podstawowych, średnich, którzy zainteresowani są poprawą ocen w szkole

-osobom przygotowującym się do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej i rozszerzonej

-osobom zainteresowanym poszerzaniem wiedzy z języków obcych.Zapraszam po więcej informacji w wiadomości prywatnej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
filologia angielska z niemieckim
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.