Domin Katowice

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice
Chorzów
Tarnowskie Góry
Siemianowice Śląskie
Bytom
Zabrze
Gliwice
Sosnowiec

O mnie

W Dominie Katowice prowadzimy kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych na Architekturę, ASP i inne wydziały artystyczne, również na uczelniach zagranicznych.Oferujemy kurs dla hobbystów, na którym uczymy technik takich jak ołówek, kredka, cienkopis, długopis, marker, ecolina, patyk, piórko i akwarela.Zapraszamy również dzieci w wieku 6-8 i 9-12 lat na zajęcia plastyczne, na których rysujemy, malujemy i wprowadzamy podstawową wiedzę o sztuce.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.