Małgorzata Wolska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdynia (Karwiny)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Lubię te zajęcia. U Pani Małgosi obserwuję rzadkie połączenie kompetencji, profesjonalizmu i jednocześnie swobody,dzięki której nie zamykam się ani nie blokuję. Lekcje są dostosowane do moich potrzeb. Dla mnie wazne jest mówienie i Pani Małgosia w ogóle nie katuje mnie ćwiczeniami, niemal cały materiał opiera się na piosenkach, które lubię a gramatyka powoli "sama" wchodzi do głowy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.