Leonardo Vinci

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Warszawa
Białystok
Łomża
Olsztyn

Opis ogłoszenia

Witam! Potrzebujesz się przygotować do matury z matematyki lub uzupełnić wiedzę? A może masz problem z pracą domową? Chętnie pomogę Tobie
Zakres przedmiotów z których mogę pomóc: Matematyka, Ekonometria, prognozowanie, Teoria gier, Programowanie C ++, VBA, R, Aplikacje Excel oraz ACCESS (w tym SQL)
Jeżeli szukasz pomocy to pisz na adres email
Chętnie odpowiem. Co do ceny to ustalam w zależności od problemu (jak czasochłonny jest problem) Spotkania osobiste tylko na terenie Warszawy W pozostałym przypadku przesyłam wykonane zadania przez internet

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.