Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Bydgoszcz

Rafał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Rafał

O mnie

Cześć, nazywam się Olaf i od ponad 3 lat udzielając korepetycji łącze pasję z pracą. Od zawsze fascynowały mnie nauki techniczne takie jak mechanika i wytrzymałość materiałów. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie a każde zagadnienie omawiam na przykładach rzeczywistych. Pobudzam wyobraźnie, motywuje do nauki. Na moich korepetycjach nie będziemy bezmyślnie rozwiązywać zadań i uczyć się schematów na pamięć. Uwierz mi, to nie działa!, Każde zadanie jest inne, dlatego pokażę Ci jak analizować i rozwiązywać problemy występujące w poszczególnych zadaniach. Pamiętaj, dla mnie najważniejsze jest pełne zadowolenie ucznia z moich korepetycji!

Dlatego PIERWSZE ZAJĘCIA są u mnie GRATIS!

Przyjdź i zobacz jak wyglądają moje korepetycje, to nic nie kosztuje.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Super zajęcia ! Godne polecenia ! Mechanika zdana za pierwszym razem !!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Z zajęć u Olafa byłam bardzo zadowolona! W ciągu kilku godzin zrozumiałam znacznie więcej niż przez cały semestr, a zagadnienia które początkowo wydawały mi się kosmiczne stopniowo zaczęły mi się rozjaśniać. Zajęcia online również się sprawdziły, nie było żadnych problemów, wręcz przeciwnie, wszystko było dograne i zawsze na czas. Polecam!!! :)

avatar
Remik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Pełna profeska,egzamin z wytrzymki zdany bez problemu. A zajęcia online rewelacja, tak samo skuteczne jak tradycyjne! Nie byłem przekonany do zajęć online, ale teraz uważam, że to mega wygodna i skuteczna sprawa. Nie tracisz czasu ani kasy na dojazd. Polecam!

Rafał

Gratuluje Remik, super że egzamin masz zaliczony i że mogłem Ci w tym pomóc. Jesteś kolejną osobą która przekonała się, że korepetycje ONLINE są tak samo skuteczne jak tradycyjne.
Życzę powodzenia na kolejnych semestrach!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 lutego 2017

Olaf uratował mi życie, kiedy moja sesja wisiała na włosku. Dzięki Jego i mojej determinacji udało się zaliczyć mechanikę w terminie poprawkowym. Już nie czekam na ostatni moment, spotykam się z Olafem na bieżąco, i mechanika nie spędza mi już snu z oczu:)

Rafał

Dzięki Magda za pozytywne słowa. Bardzo się cieszę, że Twoja mechanika jest już zaliczona, bardzo fajnie mi się z Tobą współpracowało. Cieszę się, że udało mi się przekonać Cię do zajęć online. Twój przypadek pokazuje, że ich skuteczność nie odbiega od skuteczności zajęć tradycyjnych.
Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Olafem, w stosunkowo krótkim czasie pomógł mi opanować dużą partię materiału, niezbędnego do uzyskania zaliczenia z Mechaniki. Dzięki jego metodom nadrobiłem również braki i przyswoiłem zagadnienia, które od dłuższego czasu sprawiały mi trudność, a które teraz wykorzystuje na bieżących zajęciach. Gorąco polecam korepetycje u Olafa, potrafi wyciągnąć nawet z najbardziej podbramkowej sytuacji!

Rafał

Dzięki Rafale za pozytywną opinie, rzeczywiście jak się do mnie zgłosiłeś Twoja sytuacja była bardzo trudna. Dzięki naszej wspólnej, ciężkiej pracy poradziliśmy sobie z Twoimi zaległościami, no i zaliczyłeś egzamin.
Pozdrawiam.

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Godny polecenia korepetytor. Można być w czymś, ale z umiejętnością przekazywania tej wiedzy innym bywa już naprawdę różnie. Przekonałam się już niejednokrotnie. Olaf to jedno i drugie, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jeśli ktoś szuka pomocy związanej z mechaniką, to powinien trafić właśnie do niego.

Rafał

Dziękuje Ci Grażyno za dobrą opinię, jestem bardzo zadowolony że oboje z Miłoszem zdaliście egzamin poprawkowy, kosztowało nas to trochę pracy ale myślę, że warto było się trochę pomęczyć, w nagrodę mechanika zaliczona, problem z głowy:) Fajnie, że wybraliście z Miłoszem opcje korepetycji grupowych, tym bardziej, że Wasz poziom wiedzy na stracie był zbliżony. W razie jakichkolwiek problemów z wytrzymałością materiałów zapraszam na zajęcia:)
Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego dobrego.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

W moim przypadku okazało się, że mam duże braki, ale na szczęście Olaf szybko i sprawnie wszystko mi wytłumaczył, dzięki czemu mogliśmy przerabiać zagadnienia bieżące a co za tym idzie, egzamin z mechaniki w sesji poprawkowej zdany! Polecam!

Rafał

Dzięki Miłosz za opinie, jesteście wspólnie z Grażyną dobrym przykładem, że korepetycje w grupie dwuosobowej też mogą być skuteczne. Cieszę się, że oboje zdaliście egzamin poprawkowy, naprawdę fajnie się z Wami współpracowało.
Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Olaf to świetny korepetytor. Dzięki Tobie Olaf zaliczyłam moją sesję poprawkową! Dziękuję Ci bardzo. Korepetycje z Olafem to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam każdemu kto ma problem z mechaniką.

Rafał

Fajnie się z Tobą współpracowało Agnieszko. Cieszę się że Ci pomogłem i to doceniasz. Jesteś bardzo pracowitą osobą i dzięki temu osiągnęliśmy sukces:) Pozdrawiam Cię serdecznie, dzięki za opinie i do zobaczenia na korkach z wytrzymałości w nadchodzącym semestrze.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Gorąco polecam korepetycje z Olafem. Na Jego zajęciach nie można się nudzić.Olaf tłumaczy wszystkie zagadnienia od podstaw, zadania rozwiązuje krok po kroku, już po pierwszych zajęciach wszystko się wyjaśnia. Pierwsze zajęcia są darmowe, skorzystałem i się przekonałem, nie żałuje. Dzięki Tobie Olaf, wytrzymałość w końcu zaliczona!

Rafał

Bardzo się cieszę że zdałeś wytrzymałość, i że moje zajęcia okazały się skuteczne. Muszę
przyznać Grześku, że byłeś solidnym uczniem i również dzięki temu egzamin zdany:)
Pozdrawiam i życzę sukcesów na studiach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.