Krzysztof, Piotr

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Warszawa
Lublin
Gdańsk
Gdynia
Kraków
Poznań
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofiacena do ustalenia

Krzysztof, Piotr

Opis ogłoszenia

Oferujemy usługi z zakresu pomocy i edycji prac dyplomowych- magisterskich i licencjackich z zakresu szeroko pojętej humanistyki (tj. Filozofii, Prawa, Administracji, Politologii, Socjologii, Stosunków Międzynarodowych i innych) Jeśli potrzebujesz pomocy- dobrze trafiłeś. Nad każdym zamówieniem pracują dwie osoby- prawnik i politolog, aby twoja praca była na najwyższym poziomie. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie co gwarantuje sukces. Koszty usług ustalamy indywidualnie. Konkurencyjne ceny wraz z bezkonkurencyjną jakością. Pozdrawiamy.
Tel: 514 647 789
Email: dobremagisterki[małpa]gmail[kropka]com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.