Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Patrycja

Opis ogłoszenia

„W tym roku uczę się na bieżąco!” – czy Twoje dziecko również ma takie postanowienie? A może potrzebujesz pomocy, by je do tego zachęcić?

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (studia magisterskie), skończyłam również filologię polską o specjalizacji nauczycielskiej, edytorskiej i studium pedagogiczne, a korepetycji z języka polskiego udzielam od 5 lat. Przez ten czas przygotowałam wielu uczniów do czekających ich egzaminów (począwszy od testu ósmoklasisty, aż po egzamin maturalny).Język polski to czasem ciężki orzech do zgryzienia, ale pomimo trudności jakie sprawia jest bardzo ciekawy i właśnie o tym staram się przekonać swoich uczniów. Nauka nie jest ciągłym siedzeniem przy biurku i wkuwaniem określonych regułek, powinna być niezwykłą przygodą - odkrywaniem literatury.W mojej pracy wykorzystuję liczne techniki mnemotechniczne. Dostarczam uczniom materiały, które ułatwiają im porządkowanie wiedzy i przyswajanie nowych wiadomości. Pomagam w lekcjach bieżących, uczę w jaki sposób tworzyć dobre wypracowania i jak pisać poprawnie – ze mną każdy wypłynie na ocean polskiej gramatyki i wróci z tej wyprawy cały i zdrowy, ale z bagażem gruntownej wiedzy teoretycznej i praktycznej!

Dojeżdżam do ucznia, przygotowuję materiały do nauki (cała Warszawa). Możliwe też lekcje u mnie - Białołęka.

Lekcje możliwe od 28 września (50 zł za godzinę).

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
UKSW
Licencjat
filologia polska - nauczycielska
10.2017 - 06.2018
Studium Pedagogizacji UKSW
Nauczyciel stażysta
I stopień - nauczanie w szkole podstawowej
10.2018 - 06.2020
Uniwersytet Jagielloński
edytorstwo na wydziale polonistyki
Kursy i szkolenia
05.2018
Kurs animatora czasu wolnego / opiekuna kolonijnego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.