Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Język polski to nie tylko droga moich obecnych studiów, lecz przede wszystkim życiowa pasja, odziedziczona po rodzicach - również polonistach. Moim ukochanym przedmiotem potrafię zainteresować innych; sprawiam, że cały licealny materiał staje się przyjemną historyczno-literacką opowieścią, wobec której słuchacz nie pozostaje obojętny i która rodzi zaangażowanie u nawet najbardziej opornego ucznia.

Uzyskałem 100% z matury rozszerzonej. Niech ten wynik będzie gwarantem mojej wiedzy i umiejętności.

Zajmuję się zarówno przygotowaniami do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak i do sprawdzianów, odpowiedzi ustnych, egzaminów komisyjnych, jestem również gotów przygotować do egzaminu dojrzałości w drugim terminie.

Moją specjalnością jest historia literatury. Ponadto, moi uczniowie nauczą się przeprowadzać dokładną analizę i interpretację dzieł literackich, poznają biografię mistrzów słowa pisanego i zrozumieją, jak plastycznym zjawiskiem jest sam język, którym posługujemy się na co dzień.

Gwarantuję, że prowadzone przeze mnie zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, są lekkie i przyjemne, mimo faktu, że jestem bardzo wymagającym nauczycielem.

Nawet najbardziej opornych uczniów przeprowadzę przez okres licealny, przekażę im wiedzę, która pozwoli zdobywać dobre oceny z języka polskiego i czuć się pewnie na egzaminach.

Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 października 2016

Bardzo nie polecam!
Odbyłam rozmowę z osobą o imieniu i nazwisku wyżej wymienionym, podczas której ustaliliśmy termin spotkania. Ów incydent miał miejsce w środę. Cały tydzień czekałam na napisanie i wysłanie do mnie wiadomości, w której znalazłby się adres zamieszkania. Oczywiście informacji zwrotnej nie otrzymałam, a przecież taka czynność trwa mniej niż jedną minutę, w tygodniu tych minut jest aż 10080, co jest ogromną liczbą. Może mój smartfon nie chciał mi pokazać, że dostałam wiadomość, gdyż wie, że jest to człowiek, który nie powinien udzielać korepetycji; jest moim aniołem stróżem. W następną środę postanowiłam napisać wiadomość tekstową, z prośbą o podanie adresu zamieszkania, lecz odpowiedzi do dnia dzisiejszego nadal nie otrzymałam. Również dzwoniłam, zapewne każdy wie czy ta osoba odebrała, czy zrobiła odwrotnie, ponieważ jest to łatwe do wywnioskowania. W tym miejscu przypomina mi się scena z filmu 'Wyznania zakupoholiczki", w reżyserii Paula Johna Hogana, w której to dzwoni telefon Rebeccy Bloomwood o dzwonku "Nie odbieraj, dzwoni Derek Smith.".
Zaistniałą sytuację każdy może zinterpretować w inny sposób, ja dochodzę do konkluzji, że ta osoba od początku nie chciała udzielać mi dodatkowych lekcji pozaszkolnych z języka polskiego. Wystarczyło powiedzieć proste słowo-nie, lecz dana osoba lubi kłamać; "Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy." te słowa wypowiedział Ezop, który był greckim bajkopisarzem.
Reasumując, według mnie ten człowiek cechuje się z brakiem szacunku dla drugiej jednostki ludzkiej, pogardza innymi oraz nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.
Ogólnie rzecz biorąc jest to osoba, która nie powinna udzielać korepetycji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.