Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Wilda)

Dawid Kulesz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Dawid Kulesz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 października 2016

Bardzo nie polecam!
Odbyłam rozmowę z osobą o imieniu i nazwisku wyżej wymienionym, podczas której ustaliliśmy termin spotkania. Ów incydent miał miejsce w środę. Cały tydzień czekałam na napisanie i wysłanie do mnie wiadomości, w której znalazłby się adres zamieszkania. Oczywiście informacji zwrotnej nie otrzymałam, a przecież taka czynność trwa mniej niż jedną minutę, w tygodniu tych minut jest aż 10080, co jest ogromną liczbą. Może mój smartfon nie chciał mi pokazać, że dostałam wiadomość, gdyż wie, że jest to człowiek, który nie powinien udzielać korepetycji; jest moim aniołem stróżem. W następną środę postanowiłam napisać wiadomość tekstową, z prośbą o podanie adresu zamieszkania, lecz odpowiedzi do dnia dzisiejszego nadal nie otrzymałam. Również dzwoniłam, zapewne każdy wie czy ta osoba odebrała, czy zrobiła odwrotnie, ponieważ jest to łatwe do wywnioskowania. W tym miejscu przypomina mi się scena z filmu 'Wyznania zakupoholiczki", w reżyserii Paula Johna Hogana, w której to dzwoni telefon Rebeccy Bloomwood o dzwonku "Nie odbieraj, dzwoni Derek Smith.".
Zaistniałą sytuację każdy może zinterpretować w inny sposób, ja dochodzę do konkluzji, że ta osoba od początku nie chciała udzielać mi dodatkowych lekcji pozaszkolnych z języka polskiego. Wystarczyło powiedzieć proste słowo-nie, lecz dana osoba lubi kłamać; "Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy." te słowa wypowiedział Ezop, który był greckim bajkopisarzem.
Reasumując, według mnie ten człowiek cechuje się z brakiem szacunku dla drugiej jednostki ludzkiej, pogardza innymi oraz nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.
Ogólnie rzecz biorąc jest to osoba, która nie powinna udzielać korepetycji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.