Łukasz Stasiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław

Łukasz Stasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Łukasz Stasiak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 lipca 2019

Nie polecam tego Pana , poprosiłem o pomoc przy projekcie a dostałem program skopiowany z internetu .Teraz nie odczytuje wiadomości i brak wyjaśnienia tej sytuacji !!!

avatar
Maturzysta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Rzetelny i konkretny, byłem już u kilku innych korepetytorów, ale to właśnie Łukasz na prawdę mi pomógł w każdego typu zadaniach. Potrafi dobrze wytłumaczyć i robi to z pasją.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.