Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej :-)

Jesli chcesz:
1) nauczyc sie jezyka arabskiego lub egipskiego od podstaw,
2) masz juz jakies podstawy i chcesz dalej uczuc sie jezyka
3) poznac kulture Arabska lub masz jakiekolwiek pytania dotyczace podrozy do kraju Arabskiego (jak sie przygotowac do podrozy, czego sie spodziewac, itp..)
Trafilas/es do wlasciwej osoby!  Jestem pol Polka pol Egipcjanka, od 2006 roku zajmuje sie tlumaczeniami z jezyka polskiego na arabski i z arabskiego na polski. Tlumacze symultanicznie spotkania, B2B, warsztaty i szkolenia oraz wspolpracuje z firmami. Chetnie udzieke korepetycji i odpowiem na wszelkie pytania.
Zapraszam do kontaktu rowniez osoby ktore sa w zwiazku z osobami arabsko mowiacymi, fajnie zrobic niespodzianke swojej polowce i sie nauczyc jezyka.

 
Yalla! :-D

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Super !!! Bardzo mi milo bylo wspolpracowac z Dina, dowiedzialem sie wiele ciekawych rzeczy jak rowniez dobrze sie jezykowo przygotowalem przed moja podroza. Polecam bardzo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.