Michał Dziekoński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 - 50 / 60 min

Michał Dziekoński

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentem stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, a wolnej chwili udzielam korepetycji. Posiadam duże doświadczenie i swoje sprawdzone metody nauczania.
Zapraszam przede wszystkim osoby przygotowujące się do matury rozszerzonej z chemii, ale oczywiście pomogę również uczniom na niższych poziomach.
Zapewniam materiały dydaktyczne-notatki, zadania, schematy.
Zajęcia trwają zazwyczaj 1,5 h, składa się na nie 45 min części teoretycznej i 45 min części praktycznej, taka forma zajęć jest najbardziej efektywna.
Cena jest zależna od poziomu nauczania oraz od tego, czy zajęcia odbywają się w domu ucznia czy w moim. Prowadzę również zajęcia ONLINE przez Skype lub Messenger.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.