Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Chorzów
Katowice
Świętochłowice
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Ruda Śląska
Zabrze
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski25 - 30 / 45 min

Diana

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka rosyjskiego oraz ukraińskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie - od samych podstaw po poziom zaawansowany. Poza językiem, jestem także nosicielem kultury, co jest istotnym czynnikiem przy nauce każdego języka obcego. Podczas zajęć stawiam przede wszystkim na praktyczną stronę nauki, co sprawia, źe jest ona przyjemna i przede wszystkim efektywna.
Na zajęciach oczywiście zapewniam niezbędne materiały do nauki, zarówno w formie drukowanej, jak i materiały audio i wideo, dzięki którym konfrontacja z językiem literackim, biznesowym oraz potocznym nie będzie straszna.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.