DianaLearn Faster

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej (klasy od  1 do 8). Mam już 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą a także osobami dorosłymi, które po latach chcą wrócić do nauki języka! Chętnie pomogę zarówno w przygotowaniach do sprawdzianó/kartkówek jak i egzaminu ósmoklasisty. Bez problemu zajmię się również pracami pisemnymi, pracami domowymi oraz co najwazniejsze indywidualnymi problemami i zaległościami ucznia. Pod swoję skrzydła chętnie przyjmę również osoby, które chcą robić coś więcej z językiem niemieckim niż pozwala im na to szkoła. Posiadam wszelkie materiały oraz zagadnienia potrzebne do prowadzenia zajęć na każdym poziomie.  Możliwośc pobierania lekcji nie tylko w roku szkolnym, ale także ferie zimowe bądz wakacje!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.