Diana Davydenko

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, mam na imię Diana, skończyłam studia biotechnologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jednak moją pasją od zawsze była nauka języków obcych. Od dziecka mówię w trzech językach (polski, ukraiński, rosyjski), a od 16 lat uczę się języka angielskiego. Obecnie posiadam poziom C1, potwierdzony certyfikatem IELTS, ale zawsze próbuję poszerzać swoją wiedzę. Jestem korepetytorem od pięciu lat, pracowałam również w szkołach językowych. Pracuję z ludźmi o różnym poziomie zaawansowania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
biotechnologia
Kursy i szkolenia
12.2020
IELTS Academic
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.