Jesus Navarro

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello, my name is Jesus, I’m native from Spain and if you are looking for a personal teacher for the Summer Holidays or further on please let me explain the advantages you’ll find in my lessons:

- Natural method, you’ll learn in my classes talking and repeating the vocabulary with obvious and concrete situations that will help you memorize meanwhile practicing the language.

- I have experience in all levels, from A1 to C1.

- My compromise is to understand your needs, I’ll adapt my lessons to your level, and I will detect your weak spots to make you repeat them until you master the things you thought were dificult in the first place.

- I’m an expert in the spanish culture, is my country! We’ll also get to know even the smallest details of the spanish culture, that’s a must to keep the lessons fresh and atractive, you’ll not only learn the language, you’ll learn what is Spain.

Contact me if you are interested, my fees are quite reasonable, I’ll atend you through skype or in person, the prices are the same:
One particular hour(1 person)--60zl/h
One hour for groups (2-4persons)--35zl/h

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota12:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2005
Universidad Politécnica de Valencia
Nauczyciel kontraktowy
Facultad de San Carlos
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Centrum Języka Hiszpanskiego El Universo

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Jesus jest świetnym, pełnym pasji, pozytywnym nauczycielem. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia i doskonale rozumie jego potrzeby. Przekazuje wiedzę w sposób prosty i zabawny, odpowiedni do sytuacji. Lekcje prowadzone przez niego nie są wymuszone. Widać, że uczenie sprawia mu przyjemność i chętnie dzieli się wiedzą.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Muszę przyznać, że zanim zaczęłam zajęcia z Jesusem, byłam szczerze uprzedzona do zajęć z native'ami. Jesus jednak skrajnie odmienił moje zdanie na ten temat i udowodnił, żeby nie kierować sie w życiu stereotypami. Zrobił to nieświadomie :)
Jeśli Waszą pasja jest nauka języków, czy też potrzebujecie hiszpańskiego do pracy (tu nawet tym bardziej!) polecam z całego serca Jesusa.
Nic nie wpływa lepiej na efektywność nauki jak zaangażowany nauczyciel, który kocha to co lubi, który się przejmuje, słucha i zna swoich studentów oraz jest wrażliwy na ich potrzeby.
Uwielbiam przychodzić na te zajęcia. Dużo się uczę a jednocześnie, świetnie spędzam czas. To jak rozwój i zabawa w jednym.
Jeśli macie jakieś wątpliwości to.. po prostu ich nie miejcie!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Najlepszy nauczyciel hiszpańskiego w Polsce!! Profesjonalnie, cierpliwie, wesoło. Polecam szczerze!!

avatar
Anastasiya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Zaczęłam zajęcia z Jesususem 10 miesięcy temu , i z cała pewnością mogę polecić zajęcie z nim , każdemu kto pragnie szybko nauczyć się języka i świetnie się bawić na zajęciach : ) Kreatywne podejście do każdego ucznia i super poczucie humoru , sprawią że z niecierpliwością czeka się na każde zajęcie. I'm happy to recommend classes with this great teacher, you won't regret, and y'll have a great time!

Jesus Navarro

Anastasiya, congratulations for your results, I'm really glad from having you as student.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Jesus is cheerful and positive person. He can conduct lesson and pass on knowledge in easy and interesting way. Lessons run in such a way that you do not know when you've learned all vocabulary and grammar.

Jesus Navarro

Thanks you Anna, you are an amazing not only student, but also person :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

I've never learned Spanish before and after few months of classes with Jesus I I can talk to spanish-talking people ( and they uderstand me! ;) ) and I also understand a lot.
Lessons with him are always fun, he has planty of ideas how to pass on knowledge in atypical and funny ways - it's just impossible to get bored ;)
I fully recommend Jesus as a teacher if you want to learn how to speak Spanish and use it in natural, everyday situations and if you want to have a great time also!

Jesus Navarro

Thanks Agata, but also you are an amazing student that catches everything on the fly. Greetings!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.