Patrycja Salamończyk

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Patrycja, studiuję Doradztwo inwestycyjno-gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a za razem jestem absolwentką dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. A. F. Modrzewskiego w Warszawie. Swoje doświadczenie i znajomość języka opieram przede wszystkim na wymianach polsko-niemieckich, w których brałam udział oraz na dłuższym pobycie w Niemczech, gdzie w okresie wakacyjnym również pracowałam. 

Oferuję korepetycje w miłej i bezstresowej atmosferze. Tłumaczę uczniom wybrane zagadnienia, uczę poprawnej wymowy i akcentu, ćwiczę gramatykę, a zajęcia urozmaicam grami i zabawami słownymi, które pomagają utrwalić wiedzę i usestymatyzować poznane zwroty i wyrażenia. Chętnie pomogę uczniom, którym język naszego sąsiada nieszczególnie przypadł do gustu lub nie radzą sobie z jego zrozumieniem. Niech nauka języka niemieckiego nie będzie tylko przykrym obowiązkiem! :)

Korepetycji udzielam zarówno przedszkolakom, jak i uczniom szkoły podstawowej, liceum i technikum.

Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek10:00 - 18:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.