Marta Trębacka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem maturzystką. Moja ocena z matematyki na półrocze to celujący, jak zresztą przez większość moich lat nauki. Mam doświadczenie w nauce i pracy z dziećmi i młodzieżą, wielokrotnie udzielałam pomocy młodszym kuzynom oraz koleżanka. Oferuje korepetycje z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej oraz 1 klasy liceum na poziomie podstawowym

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa14:00 - 20:00
Czwartek
Piątek14:00 - 18:00
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.