Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Poznań
Skórzewo
Plewiska
Komorniki
Dąbrówka
Luboń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

jestem absolwentem studiów doktoranckich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz wieloletnim tłumaczem języka niemieckiego i angielskiego . Posiadam bogate doświadczenie dydaktyczne - zajęcia prowadziłam zarówno w grupach, ze studentami na uczelni, jak i indywidualnie. Pomogłam już wielu osobom poprawić oceny w szkole, przygotować się do matury i innych egzaminów oświatowych. Z sukcesem pomagałam w osiągnięciu sprawności językowej profesjonalistom, którzy potrzebowali języka obcego do komunilacji w pracy albo w celu wyjazdu zagranicznego.

Zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z prowadzonych przeze mnie zajęć. Zajęcia mogą odbywać się u ucznia lub u nauczyciela (Plewiska) według poniższego cennika:
- zajęcia u nauczyciela w Plewiskach - 50 pln/45 min,
- zajęcia u ucznia w miejscowościach Plewiska, Komorniki, Skórzewo, Dąbrówka - 60 pln/60 min,
- zajęcia w pozostałych miejscowościach (Luboń, Palędzie, Gołuski, Głuchowo, Wiry) oraz w  Poznaniu (w zależności od dzielnicy) - cena do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

Bardzo miła, rzetelna korepetytorka. Niesamowity talent do tłumaczenia gramatyki. Wiadomo, słówek nikt łopatą do głowy nie nakładzie, ale bardzo miła i mądra Pani i z 2 jestem na 4/5, więc polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2012

korepetytorka rzetelna i godna polecenia, zawsze pprzygotowana

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2012

Po prostu zna się na tym co robi i nie wciska ciemnoty! Wszystkie gramatyczne niejasności tłumaczy tak, że od razu wiadomo o co chodzi. Bez niej nie zdał bym zaliczenia z angielskiego i mógłbym się pożegnać ze studiami. Polecam z całego serca, zapisujcie się póki są miejsca.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2012

Świetna prowadząca, nikt nie pomógł tak wcześniej naszej córce. Mieliśmy wielu innych korepetytorów, ale pani Dominika bardzo dobrze orientuje się w materiale szkolnym i naprawdę ma cudowne podejście do ucznia, bardzo dziękujemy, dzięki pani wyszliśmy na prostą!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2012

Super przygotowanie do testów na zakończenie gimnazjum, dzięki pani Dominice moja córka dostała się do wymarzonej szkoły! Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.