Andrzej Deloff

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Płock
Radom
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Pruszków
Kraków
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka70 - 120 / 60 min

Andrzej Deloff

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Fizyk po fizyce teoretycznej (UW) z wieloletnim doświadczeniem (także pedagogicznym) w Polsce i za granicą udziela lekcji fizyki i matematyki w zakresie szkoły średniej lub wyższej. Przygotowanie do matury (również programy międzynarodowe)

Polecam szczególnie kurs fizyki dla maturzystów, studentów I-go roku i kursy przygotowawcze z fizyki do egzaminów IB, (na życzenie również program angielski lub amerykański tzn. GCE, A-level physics (UK), SAT (US)) - możliwe oczywiście lekcje po angielsku. Prowadzę również zajęcia dla osób interesujących się fizyką (ciekawe zjawiska i problemy fizyczne, olimpiady itd).

 Uwaga:  wyłącznie lekcje online przez Skype’a 

Dla optymalnej interakcji z uczniem mile widziany tablet graficzny ( niezbędny w przypadku osób mających większe braki i problemy ze zrozumieniem materiału)

Zapraszam również na moją stronę internetową na Facebooku:
Andre Deloff - Physics Help Online

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

pomógł mi zaliczyć fizykę, jestem zadowolony

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Mój syn miał poprawkę i Pan Andrzej przygotował go do egzaminu perfekcyjnie.
Bardzo dobry nauczyciel o profesjionalnym podejściu , dobrze tłumaczy i zna się na tym co robi.Wcześniej w ciągu roku mój syn miał innych korepetytorów i żaden nie umiał go nauczyć z tąd maił poprawkę, tylko wyciągali pieniądze.
Z czystym sumieniem polecam i bardzo dziekuję za pomoc.

Andrzej Deloff

Dzięki za miłe słowa, pozdrowienia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Profesjonalne podejście do wyzwania jakim był egzamin poprawkowy z fizyki w I klasie szkoły średniej. Dobra organizacja i zaplanowanie etapów nauczania. Bardzo dobry kontakt. Ciekawy sposób na realizację zajęć zdalnie. Atrakcyjna cena.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić pana Andrzeja jako doskonałego korepetytora, który podjął się wyzwania wyprowadzenia mojego syna (1 klasa LO profil mat-fiz) z jedynki z pierwszego półrocza. Współpracę rozpoczęliśmy na początku kwietnia, a już na koniec maja syn ze sprawdzianu dostał 4. Pan Andrzej dopasował swój grafik zajęć w obleganym terminie (ostatnie tygodnie przygotowań do matur). Był bardzo elastyczny w ustalaniu godzin spotkań - również w weekendy! Sposób przekazywania wiedzy, bardzo wysoki poziom kultury osobistej oraz ciekawe formy pracy zdalnej z udostępnianiem pulpitów, przyniosły bardzo dobre rezultaty.
Polecam i bardzo dziękuję panie Andrzeju!

Andrzej Deloff

Dzięki za miłe słowa:) pozdrowienia i miłych wakacji!

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2021

Jestem bardzo zadowolony z tego jak pan Andrzej pomógł mi przygotować się do matury z rozszerzonej fizyki pomimo zaistniałej sytuacji pandemicznej i związanej z nią pracy zdalnej. Z czystym sumieniem jestem w stanie go polecić jako korepetytora.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Pan Andrzej pomagał mojej córce w przygotowaniu do matury rozszerzonej z wybranych działów fizyki. Pomimo, że wsparcie było krótkotrwałe (2 miesiące przed maturą) Pan Andrzej nie odmówił pomocy i wygospodarował czas. Pan Andrzej ma bardzo szeroką wiedzę, łatwość tłumaczenia i przekładania teorii fizyki na praktyczne zastosowania, a przy tym jest niezwykle kulturalną osobą. Gorąco polecam!

avatar
Andrzej R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Pan Andrzej Deloff przygotowywał mojego syna do matury z trudnego przedmiotu, jakim jest fizyka. Dzięki wspólnej pracy, jaką wykonał Pan Andrzej i syn, rozszerzona matura z fizyki została zaliczona bardzo dobrze.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Andrzeja, gdyż jego wiedza jest olbrzymia ale co równie ważne, posiada umiejętności jej przekazania.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Pan Andrzej Deloff posiada całą wiedzę na jednym palcu i nawet te najtrudniejsze zadania potrafi zaskakująco łatwo rozwiązać.

Nie ma problemu z każdymi działami/kategoriami z fizyki. Potrafi na każdej chwili się zatrzymać i o każdej rzeczy więcej wyjaśnić.
W moim przypadku nie mając żadnej wiedzy z fizyki bardzo cierpliwie wyjaśniał mi wszystko nawet w najbardziej podstawowych prawach fizyki.

Dzięki Panu udało mi się zaliczyć kolokwia i więcej rozumieć z fizyki.

avatar
Mateusz S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

TLDR: Dzięki Panu Andrzejowi zdałem najtrudniejszy przedmiot na swoim kierunku (elektrotechnice) - Podstawy elektromagnetyzmu

Zacznę od tego, że początkowo obawiałem się, że Pan Andrzej nie sprosta moim oczekiwaniom. Jednak tuż po pierwszym naszym spotkaniu przekonałem się, że w odróżnieniu od innych korepetytorów Pan Andrzej posiada naprawdę rozległą wiedzę na temat fizyki, a w moim konkretnym przypadku - Elektromagnetyzmie. Ja będąc studentem elektrotechniki na drugim roku napotkałem na bardzo trudny przedmiot - podstawy elektromagnetyzmu, który ciężko było mi zaliczyć; zresztą nie tylko mi, bo również ponad 30 studentom.
Dzięki Panu Andrzejowi w ciągu 15 spotkań online udało mi się przerobić wszystkie egzaminy z tego przedmiotu z poprzednich lat, dzięki czemu miałem bazę i wiedzę, jak podchodzić do ewentualnych zadań na zbliżających się terminach.
Przyznam, że Pan Andrzej był trzecim z kolei korepetytorem z tego zagadnienia i dodam, iż tylko on potrafił rozwiązać zadania, które mu pokazałem; żaden z poprzednich korepetytorów nie był w stanie, a tak, dzięki Panu Andrzejowi niestraszne stały mi się całki krzywoliniowe i równania Maxwella.

To co odróżnia Pana Andrzeja od pozostałych korepetytorów to:
- dostępność od rana do wieczora
- CENA za 1h - jest to 60zł!!! Podczas gdy inni udzielają pomocy za ponad 120 zł!!!
- doświadczenie i chęć w rozwiązywaniu zadań; Pan Andrzej nie poddaje się i szuka rozwiązania na większość zadań w anglojęzycznych artykułach i na forach internetowych
- życzliwość i profesjonalność; Pan Andrzej korzysta z dwóch kamer, dzięki którym widz/słuchacz może obserwować, co Pan Andrzej pisze na kartce i samemu przepisywać (dodam iż Pan Andrzej po każdych zajęciach wysyłał zdjęcia z rozwiązanych zadań)

Podsumowując, bardzo Pana Andrzeja polecam i proszę nie zrażać się niską ceną, bądź wiekiem, gdyż są one bardzo mylące, a z doświadczenia pracy z Panem Andrzejem wiem, że jest to fachowiec w swojej dziedzinie.

Także drodzy studenci - jeśli macie problemy z fizyką, nie wahajcie się napisać do Pana Andrzeja i poświęcić godzinę na rozwiązanie trudnych zadań z waszego zbioru, a zobaczycie, że ta opinia nie odbiega od rzeczywistości :D

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Pan Andrzej jest bardzo cierpliwy, pomocny i potrafi zaciekawić fizyką. Lekcje były bardzo spokojne i ciekawe dzięki czemu stres związany z poprawą matury był dużo mniejszy. Ostatecznie udało mi się dostać na PW za co jestem bardzo wdzięczny :))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Bardzo, duża wiedza, cierpliwoś, osoba przyjazna uczniowi. Gdy czegoś nie rozumiałem, mogłem zawsze zadać nawet "najgłupsze pytania" :O) i zawsze liczyć na pomoc. Fizyka i Elektrotechnika zaliczone. Dziękuję

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam. Przygotowanie do sesji poprawkowej z fizyki na najwyższym poziomie.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Polecam. W tym samym dniu wyjaśnił mi jak zrobić zadania z fizyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.