Andrzej Deloff

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Legionowo
Płock
Radom
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 / 60 min

Andrzej Deloff

Opis ogłoszenia

Fizyk z wieloletnim doświadczeniem udziela lekcji fizyki i matematyki w zakresie szkoły średniej lub wyższej. Przygotowanie do matury (również IB - matura międzynarodowa) i egzaminów z fizyki na studiach.

Polecam szczególnie kurs fizyki dla kandydatów na politechnikę. chemię, fizykę lub medycynę, kursy przygotowawcze z fizyki do egzaminów IB, (na życzenie również program angielski lub amerykański tzn. GCE, A-level physics (UK), GRE i SAT (US)) (możliwe lekcje po angielsku), a także zajęcia dla osób interesujących się fizyką (ciekawe zjawiska i problemy fizyczne, olimpiady itd).

W Warszawie i okolicach dojeżdżam do moich uczniów.

Możliwe video-konsultacje przez internet (Skype, video HD) - zapraszam również na moją stronę internetową na Facebooku: Andre Deloff - Physics Help Online
Cena 60 zł za 60 minut

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.