David De-La-Torre

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (stare miasto)

David De-La-Torre

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika David De-La-Torre

O mnie

Jako nauczyciel języka daleki od mojego kraju nie ma lepszego uczucia niż nauczanie innych o swojej kulturze i języku oraz bycie świadkiem, jak twój uczeń uczy się i krok po kroku stawia nowe wyzwania. Jestem hiszpańskojęzycznym native speakerem z Kolumbii mieszkającym w Poznaniu; bycie menedżerem ds. marketingu jako zawodu i nauczycielem hiszpańskim jako pasją.As a language teacher far from my country there’s no better rewarding feeling than teaching others your culture and language and witness how your pupil learns and reach step by step new challenges.

I’m a Colombia spanish native speaker living in Poznan; being Marketing manager as a profession and spanish teacher as a passion.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2007 - 07.2013
Pontificia universidad javeriana
Magister
Business and marketing management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2016 - 10.2016
BRS idiomas (www.bsridiomas.com)
B2B English and Spanish coach, based on Business and professional applications.
02.2017 - 05.2017
Adam mickiewicz university - AIESEC
English and Spanish lessons, based on Business and professional applications. English/Spanish translations. business interpreter, marketing research

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

David jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest zawsze przygotowany do zajęć. Podczas lekcji panuje miła atmosfera. Uczę się hiszpańskiego od niedawna, ale dzięki korepetycjom robię duże postępy. Z całego serca mogę polecić zajęcia z Davidem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.