Aleksandra DEIANA

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao ! Mam na imię Aleksandra a język włoski to moja pasja. Z wykształcenia jestem nauczycielem. Z językiem włoskim jestem związana nierozłącznie od 8 lat. Dla każdego lekcje przygotowuję indywidualnie – tak, aby zapewnić Ci ciekawą i skuteczną naukę, dopasowaną do Twoich zainteresowań, poziomu zaawansowania oraz celu, który chcesz osiągnąć.Italia ma fascynującą kulturę oraz jest niesamowicie otwartym krajem. Warto zapoznać się z językiem włoskim i poznać jego melodyjne brzmienie:) Uczę w sposób aktywny i spersonalizowany. Dzięki temu, lekcje są ciekawe, angażujące, dopasowane do indywidualnych zainteresowań i potrzeb. . Priorytetem jest dla mnie to, by uczeń jak najszybciej zaczął swobodnie mówić po włosku i pozbył się bariery językowej . Opracowując materiały, sięgam do różnych źródeł: książek, filmów, dokumentów, podcastów czy artykułów na blogach. Materiały są po mojej stronie więc nie musisz kupować żadnych książek. Zajęcia w przyjaznej atmosferze, bez stresu. Mówimy sobie po imieniu . Dla każdego ucznia przygotowuje spersonalizowane materiały do nauki języka . Zapewniam lekcje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań: Nauka na różnych poziomach zaawansowania
Lekcje odbywać się będą przez skype. W gratisie mogę zaproponować dla osób znających język konwersacje z rodowitym włochem:)Lekcje online przez Skype’a są nowoczesnym sposobem uczenia się z dowolnego miejsca na ziemi. Nie tracisz czasu na dojazd i możesz uczyć się z zacisza domowego z dobrą, włoską kawą w ręku:)
Przygotowanie do matury z języka włoskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym
Zajęcia przygotowujące do wyjazdu wakacyjnego lub służbowego do Włoch
Zajęcia dla najmłodszych: ) Dzieci mile widziane:) Posiadam specjalne materiały adekwatne do danego wieku.
Zajęcia przygotowujące do wyjazdu na Erasmusa
Korepetycje dla studentów italianistyki
Lekcje związane z konkretnym tematem/branżąKonwersacje
W grupie i pakiecie taniej1 lekcja- 1 osoba 60 zł, 2 osoby- 50 zł
pakiet zajęć 3 miesiące 1 x w tygodniu 50 zł za lekcję
pakiet zajęć 3 miesiące 2x w tygodniu 40 zł

Nie zastanawiaj się i podejmij wyzwanie językowe:) [*Pierwsze zajęcia GRATIS:) *]

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2016
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Edukacja, lingwistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.