Karolina Pietraś

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin

Karolina Pietraś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Pietraś

O mnie

Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

Na co dzień jestem nauczycielką wychowani przedszkolnego. Ukończyłam Studia licencjackie i magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim o profilu Pedagogika Ogólna oraz Pedagogika Rodziny z Poradnictwem Terapeutycznym. Dodatkowo ukończyłam studia pedagogiczne: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Edukacja i Terapia Osób ze Spektrum Autyzmu oraz innymi zaburzeniami całościowymi. Zdobytą wiedzę staram się wykorzystywać w swojej pracy z dziećmi. Skupiam się nie tylko na kartach pracy, czytaniu i pisaniu, ale co najważniejsze dla dzieci w tym wieku: nauka przez zabawę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
Pedagogika
09.2018 - 06.2019
KURSOR
Terapia Osób ze Spektrum Autyzmu oraz innymi zaburzeniami całościowymi.
10.2019 - 06.2020
KURSOR
Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
02.2019
Trening Umiejętności Społecznych
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Niepubliczne Przedszkole

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Bardzo polecam Panią Karolinę. Ciepła, uśmiechnięta osoba, a w dodatku świetny pedagog z rewelacyjnym podejściem do dzieci, nawet tych najbardziej opornych :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.