Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Limanowa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcję rysunku odręcznego będącego przygotowaniem do egzaminu wstępnego na studia o profilu |ARCHITEKTURA|. Jestem studentem II stopnia studiów na tym kierunku i posiadam stosowne doświadczenie w zakresie wymogów dających zaliczenie egzaminu. Zajęcia trwają 4 godziny ze wzgledu na charakter egzaminu i prowadzone są w miłej luźnej atmosferze. Termin oraz cena za zajęcia w zależności od grupy do ustalenia. Zapraszam i zachęcam do zadawania pytań.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela09:00 - 13:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.