Damian Bęben

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pucice
Szczecin (Dąbie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 40 / 60 min

Damian Bęben

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem nanotechnologii na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, posiadam rozległą wiedzę w dziedzinie chemii, a także dobrze ugruntowane zagadnienia z matematyki i fizyki.

Oferuję korepetycje z chemii na poziomie szkoły podstawowej, lub gimnazjum. Lekcje mogą odbywać się u mnie w domu w Pucicach, lub mogę dojeżdzać do ucznia, jeżeli mieszka w pobliżu (Załom, Kliniska, Szczecin Dąbie, Szczecin Słoneczne). Korepetycje bez dojazdu kosztują 30 zł za 60 minut, zaś z dojazdem do ucznia 40 zł za 60 minut.

Jestem osobą bardzo cierpliwą, a także bardzo dobrze dogaduję się z  dziećmi, zarówno młodszymi, jak i starszymi. Oferuję elastyczne godziny korepetycji, jestem dostępny każdego dnia.

Jako pasjonat szeroko pojętej nauki i naukowiec, możliwe że zarażę ucznia pasją do poznawania tajników wszechświata i zainspiruję do obrania w życiu drogi przepełnionej wiedzą i nauką.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 17:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 03.2019
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Inżynier
Nanotechnologia
03.2019 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Magister inżynier
Nanotechnologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.