Dawid Puchalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Knurów
Gliwice
Sośnicowice
Nieborowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nie wiesz jak napisać dobrą rozprawkę? Męczy Cię interpretacja i analiza wiersza? Historia literatury, epoki literackie i lektury doprowadzają Cię do mdłości? Dobrze trafiłeś/aś!

Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum w zakresie podstawowym. Pomogę także w nauce do sprawdzianu i w bieżącym przyswajaniu materiału. Pokażę w jaki sposób poprawnie napisać wypracowanie. 

Jestem studentem polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Literatura i język polski to moje pasje, to właśnie z nimi łączę swoją przyszłość. Z chęcią zarażę Cię pasją :) 

Gwarantuję indywidualne podejście, ciekawy sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wymierne efekty. Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Polonistyka – komparatystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.