Dawid Książek

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Kraków

Dawid Książek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Dawid Książek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Prawo
Kursy i szkolenia
06.2016
Young MBA
Doświadczenie
05.2016 - aktualnie
przygotowania do olimpiad prawniczych i matury z WOSu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Przygotowania z Dawidem zaowocowały dwoma finałami olimpiad prawniczych w jednym roku i zdobyciem wymarzonego indeksu. Zakres materiału na olimpiady potrafi przerazić, dlatego warto mieć osobę, która przeprowadzi nas przez każdy etap olimpiady, dzięki czemu możemy czuć się spokojnie. Bardzo dobrze przygotowane notatki, próbne olimpiady, godziny rozmów, nawet skomplikowane zagadnienia przekazane w zrozumiały sposób, a przede wszystkim dostępność i zaangażowanie. Ta współpraca to nie tylko ogrom prawniczej wiedzy, ale to także motywacja, budowanie pewności siebie i miło spędzony czas. Dawid daje z siebie 100%, jeśli Ty też tyle dasz to tytuł laureata lub finalisty będziesz mógł zapisać na swoim koncie. To był rok naprawdę cudownej nauki, podczas której Dawid jeszcze bardziej zaszczepił we mnie miłość do prawa. Zazdroszczę każdemu przed kim jeszcze współpraca z Dawidem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Dawid to najlepszy korepetytor z jakim można współpracować. Zawsze rzetelnie przygotowany, świetnie tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane tematy, ale jest równocześnie wymagający i od każdego wymaga 100% zaangażowania. Polecam go każdemu, lepszego korepetytora nie znajdziecie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Świetny człowiek na swoim miejscu. Profesjonalizm, zaangażowane, to bije od Pana Dawida. Świetne notatki pozwalające zdobyć wymarzony indeks. Z całego serca polecam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Materiały, kontakt, warsztaty, wszystko było naprawdę genialne. Z samego testu na okręgowym OWOP miałem o wiele więcej punktów, niż myślałem, że w ogóle będę mógł mieć. Wszystko, co Dawid wysłał było potrzebne. Nie było niczego, co mogłoby mnie zaskoczyć.
Poza tym, świetny kontakt, odpowie nawet na pytanie o 4 w nocy ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

"You always have a choice" - jak to mówi Harvey Specter. Ja bym do tego dodała: "but the only right one is Dawid".
Przygotowania z nim były dla mnie czystą przyjemnością! Swoją naukę zaczęłam w kwietniu, a zakończyłam w marcu na finale Olimpiady Wiedzy o Prawie. Z pewnością w tym roku powalczę o wyższy tytuł (nie tylko w tej jednej olimpiadzie), a to wszystko dzięki Dawidowi, który zaraził mnie swoją pasją do prawa i opracował świetne materiały, które przedstawiają w przystępny sposób każde zagadnienie: bez zbędnych i przeintelektualizowanych opisów, jak najlepiej wyjaśnione. Ponadto zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowań. Jest to bardzo ważne, jeśli masz czasem momenty zwątpienia we własne siły. Zindywidualizowany tok nauki i przyjazny stosunek do ucznia połączone jednocześnie z wysokim poziomem to Twoja szansa na sukces! Gdybym miała jeszcze raz podjąć współpracę z Dawidem, z pewnością bym to zrobiła.
Jeśli chcesz osiągnąć jak najwyższy wynik na olimpiadzie, nie powinieneś się wahać dłużej z decyzją. Zaufaj Dawidowi, a spełnisz swoje marzenia!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Polecam Dawida bez żadnych wahań ! Bardzo szeroka wiedza i przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia. Niemniej jednak jest bardzo wymagający i ceni sobie systematyczność w pracy. Na własnym przykładzie, pracowałem z Dawidem już od początku września, dostawałem dużo przydatnych i wyselekcjonowanych materiałów i to bardzo mi się podobało że nie musiałem obkładać się masą polecanej aczkolwiek zbędnej do olimpiad literatury prawniczej z której z reguły ciężko samemu cokolwiek zrozumieć . A efekt taki ze dzięki wspólnej pracy byłem laureatem olimpiady wiedzy o prawie i dziś majac indeks (bez stresu maturalnego) mogę studiować na najlepszym wydziale prawa w Polsce jakim jest WPIA UJ. Tak wiec brać w ciemno

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Witam, z całego serca mogę polecić Dawida. To profesjonalista w każdym detalu. Dzięki niemu w ciągu kilku miesięcy już w drugiej klasie liceum udało mi się zdobyć tytuł finalisty a tym samym wstęp na większość uczelni w Polsce. Współpraca z nim była bardzo efektywna, a on sam jest dla mnie motywacją i wzorem do naśladowania. Pozdrawiam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Serdecznie polecam wspólną naukę do olimpiad prawniczych z Dawidem! Dawid zawsze był przygotowany do zajęć, materiał, który przekazywał był wyselekcjonowany tak, aby w szybki sposób zapamiętać to co faktycznie jest istotne bez zbędnych, niepotrzebnych informacji co moim zdaniem jest ogromnie ważne. Prócz przydatnych treści merytorycznych Dawid, jako wielokrotny olimpijczyk, udzielił mi wielu praktycznych rad, chociażby jak rozplanować cenny czas podczas części ustnej olimpiady.
Przygotowania z Dawidem na pewno ułatwiły mi uzyskanie indeksów na najlepsze uniwersyty w Polsce, dzięki czemu mogę studiować na UJ.
Wszystkim niezdecydowanym jeszcze raz polecam! :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam nawiązanie współpracy z Dawidem, zyskałem dużo informacji, które pozwoliły mi zagwarantować sobie wpis na UJ. Oprócz tego potrafi świetnie motywować. Nie spodziewałem się, że takie zajęcia mogą coś zmienić, ale się pozytywnie zdziwiłem. Warto nadmienić, że Dawid wybiera wyselekcjonowany materiał, który jest skrupulatnie co roku aktualizowany. Uważam, że formuła zajęć jest przystępna dla każdego i wystarczy minimalna doza chęci, aby osiągnąć sukces. Na każde zajęcia przychodzi dobrze przygotowamy i wie co przerobić, co pozwala na zachowanie porządku w toku pracy. Myślę, że umiejętności oraz zaangażowanie potwierdzają coroczne wyniki, w których podopieczni uzyskują wiele tytułów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam Dawida do wspólnych przygotowań! Jestem pewnien, że razem osiągnięcie sukces, jeśli Ty tylko wyrazisz chęć nauki! Ja przygotowania rozpocząłem w drugiej połowie 2018. Ich efektem jest tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Prawie oraz tytuł finalisty TOP10 Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie. Olimpiady zagwarantowały mi indeksy na wiele uczelni wyższych w tym UJ, UW! Zwieńczeniem sukcesów była matura z WOSu do której się nie przygotowywałem, poza wiadomościami potrzebnymi do olimpiad, a uzyskałem niespełna 80%. To wszystko dzięki Dawidowi! Najważniejszym aspektem moim zdaniem są materiały z których się uczyłem. Są one przygotowane dokładnie, nasycone maksymalnie informacjami, w minimalnej objętości. Jeśli zabraknie Ci chęci do nauki z pewnością zmobilizuje! Przygotowania z Dawidem to mój najlepszy wybór w życiu! Ja zaczynam od października prawo na UJ, a Ty? Startuj w olimpiadach z pomocą Dawida, a z pewnością zdobędziesz indeks na wymarzoną uczelnię czy bardzo dobrze zdasz maturę! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dawid to zdecydowanie najlepszy nauczyciel na świecie - dzięki niemu zostałem Laureatem Olimpiady Wiedzy o Prawie , a przygotowania zacząłem dopiero w grudniu. To był ogrom materiału do przyswojenia, ale Dawid przekazywał go w tak przystępny sposób, że nigdy nie uczyło mi się tak przyjemnie. Serio, z Dawidem można osiągnąć wszystko w tej dziedzinie ! Podpisuję się pod nim obiema rękami

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Nie ulega wątpliwości ze Dawid jest najlepszym nauczycielem z którym miałam przyjemność przygotowywać się do naukowych wyzwań, jakimi były olimpiady prawnicze.
Profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie to cechy dobrego korepetytora i z tym właśnie miałam do czynienia przychodząc na spotkania przed olimpiada.
Indywidualne podejście do ucznia i poczucie humoru również są ważne i także dzięki nim Dawid osiąga duże sukcesy jako nauczyciel.
Serdecznie polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem, bo warto dodać, ze ten wybór gwarantuje sukces!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Przygotowywałem się z Dawidem do olimpiad prawniczych, wiedza, którą mi przekazał nie tylko posłużyła mi do olimpiad, ale też bardzo pomogła mi przy pisaniu matury z wosu, a co więcej przydaje się do dziś, na studiach prawniczych. Dawid jest świetnym, niezwykle rzetelnym i profesjonalnym korepetytorem. Zawsze stara się jak najlepiej wytłumaczyć dane zagadnienie, a materiały, które przygotowuje, są rewelacyjne. Bardzo polecam naukę z Dawidem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Bardzo polecam, przygotowywałem się z Dawidem do olimpiady prawniczej, z bardzo dobrym skutkiem. Jest bardzo rzetelny, solidny, bardzo dobrze przygotowuje i świetnie tłumaczy. Jescze raz serdecznie polecam !

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

W zeszłym roku przygotowywałem się z Dawidem do jednej z olimpiad prawniczych. Na początku nie miałem pojęcia jak to będzie do końca wyglądało ani czego się spodziewać po studencie jednego z najtrudniejszych kierunków studiów w Polsce.
Spotkałem się jednak z niesamowitym profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem i poziomie wiedzy często nie osiągalnym dla typowych szkolnych nauczycieli. Dawid przygotowuje swoich uczniów z ogromnym zapałem i ceni sobie indywidualne podejście do każdego podopiecznego, co likwiduje tradycyjny podział (bezwzględnej nadrzędności belfra nad uczniem). Podczas przygotowania wszystkie materiały rzetelnie przygotowane otrzymuje się od niego. Wchodzą w to skrypty, prezentacje i najważniejsze- testy różnorodnego formatu. Pozwalają one na doskonalenie zdobytej wcześniej wiedzy. Dawid jest bardzo terminowy dzięki czemu mamy pewność, że przerobimy wszystko to co niezbędne do olimpiady bądź matury do której się przygotowujemy.
Podsumowując. Bardzo polecam każdemu kto chce osiągnąć sukces z zakresu prawa/Wos'u. Nie poznałem jeszcze korepetytora z takim profesjonalizmem i zapałem jak Dawid.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Dawid to przede wszystkim profesjonalista. Potrafi poradzic sobie nawet z bardzo ciężkim uczniem. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Posiada ogromną wiedzę i doswiadczenie. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Polecam! rzetelny, fachowy korepetytor! Dysponuje bogatymi materiałami, świetnie tłumaczy. Przede wszystkim podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, stara się dogłębnie wyłożyć temat. Polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Rok temu miałam okazję przygotowywać się do olimpiady prawniczej, a już w październiku zaczynam studia na wymarzonym Uniwersytecie Jagiellońskim. Udało się to osiągnąć właśnie dzięki Dawidowi. Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne, zapewnione ciekawe materiały, a przede wszystkim efektywna nauka w przyjaznej atmosferze, to właśnie gwarantuje praca pod okiem Dawida. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.