Zacznij Programować - Dawid Ryczko

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia w tworzeniu gier w silniku Unity 3D, 2D i inne platformy. Zajęcia odbywają się według ściśle określonego planu, który wprowadza początkujące osoby w świat tworzenia gier w silniku Unity.

Jestem programistą z wieloletnim doświadczeniem. Tworzę kursy, prowadzę bloga. Jestem także wolontariuszem w fundacji Hakersi, gdzie uczę dzieci z Domów Dziecka tworzyć gry i realizować ich pasję. 

Zajęcia prowadzę online 1 na 1, możliwe także stworzenie grupy maksymalnie do 3 osób. W czasie zajęć wprowadzam uczniów w środowisko Unity i podstawy tworzenia gier, a także programowania w języku C#. 
Wszystkie zajęcia są praktyczne. Podzielone na moduły. Każdy moduł przedstawiam i omawiam, a potem te same kroki pod moim okiem realizuje uczeń. 100% praktyki, już na pierwszych zajęciach tworzymy prototyp gry.

[*Zajęcia przeznaczone są głównie dla młodzieży.

Wymagania:*]

 • Nie jest wymagana żadna wiedza o programowaniu
 • Nie trzeba znać silnika Unity
 • Nie jest wymagana wiedza o tworzeniu gier
 • Znajomość przynajmniej podstawowego angielskiego. Oprogramowanie Unity nie ma tłumaczenia polskiego.
 • Dobra obsługa komputera
 • Dobry dostęp do internetu
 • Możliwośc udostępniania pulpitu dla sprawniejszej nauki
 • Posiadać minimum 13 lat

Co będziemy robić:

 • Na zajęciach uczymy się obsługi środowiska Unity do tworzenia gier.
 • Poznajemy programowanie w języku C#
 • Tworzymy prototypy gier i poznajemy świat tworzenia gier

Unity jest profesjonalnym środowiskiem do tworzenia gier na wszystkie możliwe platformy. Powstało w nim wiele wspaniałych tytułów jak AmongUs, Pillars of Eternity, The Forest,  Kerbal Space Program, Super Hot, Rust i wiele innych.

Unity jest nie tylko dla specjalistów i producentów gier. Unity jest także dla amatorów, którzy tworze własne małe gry. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i zacząć przygodę z tworzeniem gier, Unity jest idealne.

Jedne zajęcia trwają minumum 90 minut. Cena za zajęcia to 123 zł brutto. Wystawiam faktury VAT.

Programowanie gier. Tworzenie gier. Game development. Nauka tworzenia gier.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Po kilku wspólnych spotkaniach moge stwierdzić że wszystko co znajduje sie w opisie ma pokrycie w rzeczywistości. Dawid ma dużą wiedzę którą w bardzo dobry sposób potrafi przekazać.
Tym co w szczególności wyróżnia Dawida jest jego indywidualne podejscie i przygotownanie do zajęć. Jeżeli pozna Twój problem, zajecia poprowadzi tak aby temat został wyjaśniony i przyswojony.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Rozwój osobisty w kierunku nauki języków programowania to poważny krok w życiu każdego człowieka, dlatego ważne jest by powierzyć to odpowiedniej osobie. Dawid w przystępny sposób dzieli się wiedzą, zajęcia z taki nauczycielem to sama przyjemność. Polecam wszystkim jego kursy.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Dawid autentycznie lubi pomagać. Język dopasowuje do odbiorcy, także polecam zajęcia niezależnie na jakim etapie ścieżki kariery jesteś. Ja pod jego okiem z osoby zupełnie początkującej zrobiłem bardzo duży progres w środowisku Angular.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Przez kila dni męczyłem się z problemem, który nie pozwalał mi pójść dalej z nauką. Całe szczęście, że trafiłem na Dawida. Doświadczeniem oraz umiejętnością rozłożenia problemu na czynniki pierwsze wytłumaczył mi błędy jakie popełniałem. Gdyby nie on nadal stałbym w miejscu zastanawiając się co co jest nie tak.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Posiadanie wiedzy to jedno a umiejętność jej przekazywania to drugie.
Dawid ma to i to. W pełni polecam do pojedynczych problemów jak i długotrwałej współpracy!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Naprawdę polecam Dawida. To ktoś komu zależy, a nie zwyczajne odbębnienie godziny. Lekcja bardzo miło przebiegała, bez nerwów, spinów, konkretnie. Bardzo doceniam zaangażowanie i oczywiście wiedzę. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.