Zacznij Programować - Dawid Ryczko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT

Zacznij Programować - Dawid Ryczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Zacznij Programować - Dawid Ryczko

O mnie

Cześć! Posiadam kilkuletnie doświadczenie w programowaniu. Pracowałem przy projektach komercyjnych zdobywająć doświadczenie programistyczne i organizacyjne.

Lubię uczyć i przekazywać wiedzę. Nagrywam kursy na portalu Udemy. Prowadzę bloga i tworzę kursy tekstowe. Popmagam ludziom zrozumieć programowanie i znaelźć pierwszą pracę z sukcesami!

Jeśli masz pytania, po prostu napisz :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 6
  avatar
  Michal
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 listopada 2020

  Po kilku wspólnych spotkaniach moge stwierdzić że wszystko co znajduje sie w opisie ma pokrycie w rzeczywistości. Dawid ma dużą wiedzę którą w bardzo dobry sposób potrafi przekazać.
  Tym co w szczególności wyróżnia Dawida jest jego indywidualne podejscie i przygotownanie do zajęć. Jeżeli pozna Twój problem, zajecia poprowadzi tak aby temat został wyjaśniony i przyswojony.

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 listopada 2020

  Rozwój osobisty w kierunku nauki języków programowania to poważny krok w życiu każdego człowieka, dlatego ważne jest by powierzyć to odpowiedniej osobie. Dawid w przystępny sposób dzieli się wiedzą, zajęcia z taki nauczycielem to sama przyjemność. Polecam wszystkim jego kursy.

  avatar
  Artur
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 października 2020

  Dawid autentycznie lubi pomagać. Język dopasowuje do odbiorcy, także polecam zajęcia niezależnie na jakim etapie ścieżki kariery jesteś. Ja pod jego okiem z osoby zupełnie początkującej zrobiłem bardzo duży progres w środowisku Angular.

  avatar
  Emil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 września 2020

  Przez kila dni męczyłem się z problemem, który nie pozwalał mi pójść dalej z nauką. Całe szczęście, że trafiłem na Dawida. Doświadczeniem oraz umiejętnością rozłożenia problemu na czynniki pierwsze wytłumaczył mi błędy jakie popełniałem. Gdyby nie on nadal stałbym w miejscu zastanawiając się co co jest nie tak.

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 września 2020

  Posiadanie wiedzy to jedno a umiejętność jej przekazywania to drugie.
  Dawid ma to i to. W pełni polecam do pojedynczych problemów jak i długotrwałej współpracy!

  avatar
  Iza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 lipca 2020

  Naprawdę polecam Dawida. To ktoś komu zależy, a nie zwyczajne odbębnienie godziny. Lekcja bardzo miło przebiegała, bez nerwów, spinów, konkretnie. Bardzo doceniam zaangażowanie i oczywiście wiedzę. Polecam

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.