Zacznij Programować - Dawid Ryczko

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź
Faktura VAT

Zacznij Programować - Dawid Ryczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Zacznij Programować - Dawid Ryczko

O mnie

Cześć! Posiadam kilkuletnie doświadczenie w programowaniu. Pracowałem przy projektach komercyjnych zdobywająć doświadczenie programistyczne i organizacyjne.

Lubię uczyć i przekazywać wiedzę. Nagrywam kursy na portalu Udemy. Prowadzę bloga i tworzę kursy tekstowe. Popmagam ludziom zrozumieć programowanie i znaelźć pierwszą pracę z sukcesami!

Jeśli masz pytania, po prostu napisz :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Po kilku wspólnych spotkaniach moge stwierdzić że wszystko co znajduje sie w opisie ma pokrycie w rzeczywistości. Dawid ma dużą wiedzę którą w bardzo dobry sposób potrafi przekazać.
Tym co w szczególności wyróżnia Dawida jest jego indywidualne podejscie i przygotownanie do zajęć. Jeżeli pozna Twój problem, zajecia poprowadzi tak aby temat został wyjaśniony i przyswojony.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Rozwój osobisty w kierunku nauki języków programowania to poważny krok w życiu każdego człowieka, dlatego ważne jest by powierzyć to odpowiedniej osobie. Dawid w przystępny sposób dzieli się wiedzą, zajęcia z taki nauczycielem to sama przyjemność. Polecam wszystkim jego kursy.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Dawid autentycznie lubi pomagać. Język dopasowuje do odbiorcy, także polecam zajęcia niezależnie na jakim etapie ścieżki kariery jesteś. Ja pod jego okiem z osoby zupełnie początkującej zrobiłem bardzo duży progres w środowisku Angular.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Przez kila dni męczyłem się z problemem, który nie pozwalał mi pójść dalej z nauką. Całe szczęście, że trafiłem na Dawida. Doświadczeniem oraz umiejętnością rozłożenia problemu na czynniki pierwsze wytłumaczył mi błędy jakie popełniałem. Gdyby nie on nadal stałbym w miejscu zastanawiając się co co jest nie tak.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Posiadanie wiedzy to jedno a umiejętność jej przekazywania to drugie.
Dawid ma to i to. W pełni polecam do pojedynczych problemów jak i długotrwałej współpracy!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Naprawdę polecam Dawida. To ktoś komu zależy, a nie zwyczajne odbębnienie godziny. Lekcja bardzo miło przebiegała, bez nerwów, spinów, konkretnie. Bardzo doceniam zaangażowanie i oczywiście wiedzę. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.