Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Katowice
Chorzów

O mnie

I was born in Buenos Aires and I lived, travelled, worked and studied in Europe and Asia for 10 years. I studied translation at Geneva University, in Switzerland, and I am presently working as a freelance teacher and translator. I also work for a tourist agency in Argentina, as counselor for the volunteers and interns who come to Latin America.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.1992 - 02.1997
Escuela de Traducción de Ginebra
École de Traduction et d'Interprétation (ETI). Geneva, Switzerland
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.1987 - aktualnie
Language Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.