Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Katowice
Chorzów

O mnie

Hi there! I’m teacher Maria. I am fluent in English and Spanish… I know the grammar rules, tips and tricks you need to speak the language with confidence since I have been studying these languages for years. I have been a language teacher for nearly 7 years and I have also been a student myself so I will make sure our lessons are clear, easy to understand and dynamic. Hope to see you soon!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2016 - aktualnie
Universidad Técnica Particular de Loja
Education
Kursy i szkolenia
03.2012
TEFL Certificate
Doświadczenie
02.2012 - aktualnie
Language Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.