Sebastian Szwarc

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 60 / 60 min

Sebastian Szwarc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

MATEMATYKA KOREPETYCJE ;)

Jak wiadomo wszem i wobec stres jest wrogiem nauki. Korepetycję ze mną to dla ucznia w 100% efektywnie wykorzystany czas w którym może w sposób wolny od stresu przyswoić na trwałe wiedzę której potrzebuje.

Zajęcia prowadzone przeze mnie odbywają się na dwóch płaszczyznach: oczywiście pierwsza to spotkania z uczniem, druga natomiast to platforma internetowa na której uczeń może ćwiczyć to co razem robiliśmy na zajęciach zupełnie za darmo a co za tym idzie utrwalić swoją wiedzę i skrócić do minimum czas potrzebny na korepetycje.

Krótko o mnie : Mam na imię Sebastian i jestem studentem Politechniki Łódzkiej i 5 lata sam zdawałem maturę z matematyki rozszerzonej z wynikiem 94% ( od tego czasu przygotowuję do matury na obu poziomach i jestem na bieżąco z programem nauczania ). Moimi mocnymi stronami jest humor i cierpliwość co w ogromny sposób sprzyja nauce.

Oferta:
- przygotowanie matura (podstawa i rozszerzenie) - dotychczasowo na około 50 uczniów których przygotowywałem do matury jest 100% zdawalność - 2 godziny w tygodniu to optymalny czas na przygotowanie do matury naprawdę każdego, jeśli jesteś uczniem który chce jedynie przećwiczyć i utrwalić materiał 1 godzina tygodniowo w zupełności wystarczy;
- nadrobienie zaległości / przygotowanie do klasówek;
- praca na bieżąco z uczniami na każdym poziomie nauczania

Przygotowanie studentów zarówno politechniki jak i uniwersytetu do kolokwiów i egzaminów z następującego zakresu:
• Logika
• Liczby zespolone
• Ciągi, szeregi liczbowe i potęgowe
• Granica i ciągłość funkcji
• rachunek różniczkowy i całkowy funkcji jednej zmiennej
• rachunek różniczkowy i całkowy funkcji wielu zmiennych.
• Równania różniczkowe
• Statystyka i prawdopodobieństwo

UWAGA W Warszawie udzielam korepetycji w weekendy w dwóch godzinnych blokach z uwagi na czas przejazdu, serdecznie więc zachęcam maturzystów.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić: 518-929-358

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Pan Sebastian pomógł mojemu synowi zaliczyć 3 działy z programu rozszerzonego podczas intensywnych spotkań w trakcie 2 tygodni. Pomimo iz syn musiał dużo pracować a nauczyciel był wymagajacy,Szczerze Polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Lekcje z Sebastianem były momentem oddechu w tygodniu w którym mogłam się rozluźnić i przygotować w naprawdę dobry sposób do matury co potwierdza fakt że dostałam się na architekturę, dziękuje :)

avatar
Mama Pauliny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Sebastian w 3 tygodnie przed zakończeniem roku zaliczyć córce 4 działy dzięki czemu zaliczyła rok. Bardzo dziękujemy ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

W końcu znalazłam czas żeby napisać opinie. Matura rozszerzona zdana na 90% i dostanie się na wymarzone studia mówią same za siebie, szczerze polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

On jest inny niż wszyscy korepetytorzy z którymi miałem do czynienia! Pokazał mi kilka trików, które ułatwiają obliczenia. Zmieniłem system nauki, a nawet polubiłem wykonywać te zadania. No i po super zdanej maturze poszedłem na dobre studia. Dalej mam z nim kontakt. Super facet.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.