Daria Lulo-Wydra

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Chemia35 - 40 / 60 min

Daria Lulo-Wydra

Opis ogłoszenia

Chemia nie musi być po chińsku!

Jeśli jesteś jedną z tych osób, dla których chemia wygląda mniej więcej tak, jak na załączonym zdjęciu, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Niezależnie od tego, czy uczysz się w szkole podstawowej, liceum, czy studiujesz na kierunku związanym z chemią, zgłoś się do mnie, a pomogę Ci zamienić niezrozumiały bełkot w jasno i klarownie przedstawioną wiedzę.

Przygotuję Cię zarówno do bieżących lekcji, czy zajęć, jak i pomogę nadgonić zaległości. Mogę udzielić Ci korepetycji z pojedynczych tematów, które sprawiają szczególny problem, jak i przeprowadzić cały ciąg lekcji pozwalających na zgromadzenie informacji potrzebnych do egzaminów końcowych (egzamin ósmoklasisty, czy matura).

Mam na imię Daria i jestem doktorantką na kierunku chemia – specjalność chemia fizyczna. Moje sześcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na każdym poziomie – od uczniów szkół podstawowych do studentów kierunków chemicznych – nauczyło mnie indywidualnego podejścia do każdego ucznia, a także pozwoliło sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających.

Jeśli chodzi o miejsce prowadzenia korepetycji, to w szczególnych przypadkach możliwy jest dojazd do ucznia. Zdecydowanie preferuję jednak lekcje prowadzone u mnie, ze względu na posiadane w domu wyposażenie: tablicę, liczne podręczniki, a także sprzęt laboratoryjny, który pozwoli na przeprowadzanie prostych eksperymentów.

Cena za godzinę zegarową zajęć wynosi 35 zł dla uczniów szkół podstawowych i liceów, 40 zł dla studentów.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego
Licencjat
Chemia fizyczna
10.2015 - 06.2017
Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego
Magister
Chemia fizyczna
10.2017 - aktualnie
Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego
Doktor
Chemia fizyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Prywatny korepetytor

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.