Dariusz Kołodziejczyk

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Poznań (Grunwald)

O mnie

Doświadczony nauczyciel dyplomowany Historii i WOS-u z ponad 25-letnim stażem , egzaminator i konstruktor arkuszy w OKE Poznań, przygotuje fachowo do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych , konkursów oraz z bieżących lekcji. Spotkania 1,5 godz , z wykorzystaniem prezentacji multimedialnym. 100 % wysoka zdawalność.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1985 - 06.1990
UAM Poznań
Nauczyciel dyplomowany
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1992 - 02.2012
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.