Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Matematyka30 - 70 / 60 min

Aleksy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej czwartego roku Informatyki na wydziale MiNI. Udzielę korepetycji w zakresie przedmiotów takich jak: Analiza Matematyczna, Równania Różniczkowe, Metody Numeryczne, Algebra Liniowa, Elementy Logiki i Teorii Mnogości, Rachunek Prawdopodobieństwa, Statystyka, Matematyka Dyskretna oraz zakresu matematyki w liceum na poziomie rozszerzonym.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Byłem kilkukrotnie na lekcjach u Aleksego i za każdym razem potrafił mi wszystko wytłumaczyć w przejrzysty sposób. Szczerze polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.