Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa

Aleksy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Aleksy

O mnie

Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej kierunku Informatyki na wydziale MiNI.

Bardzo dobrze programuje w językach takich jak: C, C++, C# oraz Python.

Posiadam również praktyczną wiedzę odnośnie aktualnych wzorców oraz technologii wykorzystywanych podczas procesu tworzenia aplikacji desktopowych, webowych jak również mobilnych (Android) z wykorzystywaniem baz danych.

Moja wiedza z zakresu matematyki pokrywa się z wymogami na większości polskich uczelni, co umożliwia mi pomoc szerokiemu gronu studentów.

Udzielam korepetycji od dwóch lat z pozytywnymi opiniami podopiecznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Byłem kilkukrotnie na lekcjach u Aleksego i za każdym razem potrafił mi wszystko wytłumaczyć w przejrzysty sposób. Szczerze polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.