Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Brodnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka35 / 60 min

Dariusz

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
oferuję korepetycje z zakresu obsługi programu Microsoft Excel.

Moją ofertę kieruję do osób chcących poznać program, potrzebują wsparcia w zadaniu lub projekcie jak również do tych, którzy potrzebują Excela w pracy i chcą podnieść swoje umiejętności.

Posiadam - moim zdaniem - solidną wiedzę z zakresu obsługi programu, popartą kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, w którym Excel jest podstawowym narzędziem mojej pracy. Wiedzą bardzo chętnie się podzielę. Pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 24:00
Wtorek17:00 - 24:00
Środa17:00 - 24:00
Czwartek17:00 - 24:00
Piątek17:00 - 24:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.