Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Bydgoszcz

Darek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Darek

O mnie

Korepetycje przy tworzeniu prac dyplomowych- inżynierskich oraz magisterskich. Ponadto oferuję pomoc w korektach poszczególnych ich części:

- sprawdzenie układu, spisu treści danej pracy oraz bibliografii,

- sprawdzenie planu pracy, wstępu, zakończenia rozdziałów,

- sprawdzenie poszczególnych rozdziałów,

- sprawdzenie części teoretycznej oraz praktycznej tj. projektów, rysunków 2d, rysunki 3d, zestawienia norm, patentów, opracowania i opisania wyników doświadczeń itp.,

- weryfikację prezentacji multimedialnych, plików obliczeniowych (MS excel),

- sprawdzenie pracy czy została napisana zgodnie z wymogami uczelni,

- uwagi dotyczące ewentualnych poprawek oraz sprawdzanie pod kątem merytorycznym,Każdą pracą zajmuję się ze starannością, dbając (podobnie jak we własnym przypadku) o dopełnienie wymaganych terminów realizacji. Gotową pracę sprawdzam również przy pomocy programu anty plagiatowego. Cena uzależniona jest głównie od objętości i stopnia trudności tematu, badań a także wyznaczonego czasu. Możliwy kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty na terenie Bydgoszczy. Zapraszam do współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 grudnia 2016

Nie odpowiada na maile.

Darek

zawsze staram się odpowiadać na wszystkie maile

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.