Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Lublin
Puławy
Ryki
Dęblin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe25 - 50 / 60 min

Dagmara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentką chemii I stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Oferuję pomoc w zakresie nauczania początkowego dla dzieci wszystkich klas szkoły podstawowej. Sama jestem siostrą dwójki młodszych braci, których niezmiennie przygotowuję do wszelakich kartkówek czy sprawdzianów oraz na bieżąco tłumaczę pojawiające się trudne zagadnienia. Sprawia mi to ogromną frajdę i satysfakcję, stąd również pomysł pomocy innym dzieciom. Doskonale wiem, jak uczyć, żeby nauczyć, a przy okazji również zainteresować :-) Serdecznie zachęcam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 lutego 2017

Jest ok.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.