Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kielce
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalna pomoc w zakresie języka niemieckiego, u młodej, energicznej nauczycielki języków (niemiecki, angielski, polski). Moje dziesięcioletnie doświadczenie i program dostosowany do potrzeb ucznia sprawiają, że dzieci poprawiają swoje wyniki w szkole i zaczynają mówić w obcych językach.

Gwarantuję lekcje w miłej atmosferze, nadrabianie zaległości, pomoc w trudnym materiale, pomoc w pracach domowych, przygotowanie do klasówek, naukę języka od podstaw.

Prowadzę zajęcia także dla wyjeżdżających za granicę. Nacisk kładę na umiejętność mówienia i słuchania, która nie jest uwzględniana w polskiej szkole. Oferuję także uzupełnianie braków w zakresie gramatyki, słownictwa.

Dla mniejszych dzieci proponuje naukę poprzez zabawę.Moi uczniowie osiągają wyniki egzaminów w granicach 70- 100 procent i wszyscy dostają się do wymarzonych szkół.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2017 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kulturoznawstwo, teksty kultury
08.2020 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia polska nauczycielska
08.2020 - aktualnie
Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
Pedagogika specjalna (oligonofrenopedagogika)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Dziękuję za przygotowanie mojego syna z Aspergerem do egzaminów kończących szkołę. Polecam. Pełny profesjonalizm i dużo ciepła i cierpliwości :)

Agata G

To była dla mnie przyjemność, aby móc pracować z Pani synem. Życzę mu dalszych sukcesów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.