Daniel Kroschel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka25 / 60 min

Daniel Kroschel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Cześć Chętnie przybliżę fizykę każdemu uczniowi pomogę w: nucę na bierząco, nadrabianiu zaległości, przerabianiu materiału do przodu, uczeniu się do sprawdzianów, kartkówek, wspólnym odrabianiu zadań domowych itp przygotuję kompleksowo do egzaminu gimnazjalnego.
Obecnie Jestem w czwartej klasie technikum o profilu mechatronicznym gdzie mam zajęcia z fizyki rozszeżonej. Obecnie przygotowuje się do matury z fizyki rozszerzonej.
Fizyką interesuję się też poza murami szkoły, to moja pasja. W czasie korepetycji dbam o przyjazną atmosferę, stosuję bardzo pomocne techniki koncętracji, szybkiego i skutecznego przyswajania wiedzy. Miejsce oraz godzinę korepetycji ustalimy przez telefon. Do zobaczenia.nr tel: 661455545

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Bardzo polecam tego korepetytora. Ciekawie i zrozumiale tłumaczy. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość. Perfekcyjnie przygotował mnie do sprawdzianu. Na każde zajęcia przychodzi punktualnie i z adekwatnymi materiałami.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.