Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kraków

Daniel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Daniel

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 02.2016
Uniwersytet Muzyczny
Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej
Kursy i szkolenia
06.2010
Diecezjalne Studium Organistowskie
06.2017
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lekcje gry
9 letnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych lekcji gry

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Naukę u Daniela zacząłem w styczniu 2019 r. i mogę śmiało polecić go jako nauczyciela. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a tempo nauki dostosowywane jest zarówno do możliwości uczącej się osoby, jak również czasu, jaki uczeń może poświęcić na naukę. To duży atut w przypadku osób pracujących i dorosłych, dla których nauka gry na instrumencie nie jest koniecznością, ale hobby spełnieniem dziecięcych marzeń.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Pierwszy nauczyciel, który potrafi zachęcić do nauki - z prawdziwym zaangażowaniem i pasją. Lekcje są ciekawe i urozmaicone. Z pewnością każdy się nauczy! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2018

Zdecydowanie polecam! Pan Daniel zaraża pasją do muzyki, ciekawie prowadzi zajęcia i jest przy tym skuteczny. Już po pierwszej lekcji potrafiłam zagrać prosty utwór na fortepianie! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Po ponad roku spędzonym na pobieraniu lekcji jestem bardzo zadowolony z efektów. Gram utwory, które były moim celem na początku a przy okazji dowiedziałem sie sporo o muzyce, polecam w 1000% :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.