Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Gliwice

Daniela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Daniela

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - aktualnie
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Zdecydowanie polecam użytkownika :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Naprawdę polecam! Dzięki dużej wiedzy i zaangażowaniu Danieli udało mi się ukończyć projekt, który wydawał się nie do zrobienia. Bardzo uprzejma, kompetentna i przede wszystkim cierpliwa osoba :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Polecam wszystkim! Zdałam przedmiot, mimo że prowadzący przedmiot nie dawał mi szans... To jest chyba najlepsza rekomendacja. Dziękuję jeszcze raz :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Szczerze polecam. Daniela jest bardzo sympatyczna i posiada sporą wiedzę, którą chętnie się dzieli, dlatego lekcje były przyjemnością a przede wszystkim poskutkowały zaliczeniem projektu z zakresu instalacji sanitarnych:)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Daniela pomogła mi zrozumieć materiał, z którym do niej przyszedłem i dzięki niej moje projekty przy ocenianiu były bez zastrzeżeń. Jest bardzo cierpliwą osobą z poczuciem humoru co się bardzo się przydaje :) Z całą pewnością i czystym sumieniem polecam Danielę.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Daniela bardzo mi pomogła w projekcie z Instalacji Sanitarnych. Jako, że studia inżynierskie kończyłam na innym wydziale, to moja wiedza na temat tych zagadnień była dość mała. Dzięki Danieli nie tylko zrozumiałam dane zagadnienia, ale także z powodzeniem zaliczyłam projekt. Ratowała mnie w kryzysowych sytuacjach :) Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Daniela jest niesamowicie miłą i sympatyczna osobą. Cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia i przygotowuje się do każdego spotkania. Ma dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli, dzięki temu, że sama studiowała na PolSl dobrze rozumie studentów i zna materiał, który muszą przerobić:) Polecam tą korepetytorkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.