Egzaminator Oświaty MatheOnline

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Szczecinek
Poznań
Piła
Gniezno
Leszno
Kalisz
Chodzież
Czarnków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[2021]=(Lekcje online z wirtualną tablicą) Proszę o kontakt telefoniczny
Tłumaczenie trudnych rzeczy w prosty sposób. Egzaminator Oświaty / Doradca metodyczny: Prawo Oświatowe.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy uczniom i studentom, jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi.
Specjalizuję się nauczaniu matematyki. Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów maturalnych – w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia. Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć.

Zapraszam wszystkich, którzy mają kłopoty matematyką, na indywidualne korepetycje/konsultacje. Moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach – szkoła – wyższa uczelnia jest gwarancją solidności przygotowania do egzaminów, klasówek czy kolokwiów.

Zdobyta wiedza szybko procentuje a osiągane efekty są widoczne po każdych zajęciach.Te zajęcia spełnią wszystkie oczekiwania uczniów jak i rodziców.

Niewłaściwe podejście nauczycieli w szkołach zbyt często zniechęca uczniów do nauki. Nierzadko powoduje u nich wręcz awersję do całego przedmiotu. Ja natomiast uczę w ciepłej i radośnie mobilizującej atmosferze.

Moją misją jest przywracanie wiary we własne zdolności oraz sprawianie, by uczeń dokładnie rozumiał matematykę i by dzięki temu jego samodzielna nauka stała się dla niego radosnym wyzwaniem, zamiast uciążliwą koniecznością. Tylko w ten sposób osiągniemy skuteczność na stałe, a uczeń automatycznie zacznie bardziej lubić przedmiot.Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Nie uczę na pamięć sztywnych zasad, tylko logicznego myślenia i zrozumiałych, przydatnych metod.

W obecnych czasach możemy spotkać się online z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie. Zajęcia online prowadzę z użyciem komputera i komórki. Dostosuję sprzęt, oprogramowanie i sposób komunikacji do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz razem ze mną pogłębiać wiedzę matematyczną

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Akademia Pomorska w Słupsku
Profesor oświaty
Matematyka
Kursy i szkolenia
02.2011
Egzaminator Oświaty
Doświadczenie
01.2014 - 02.2015
Doradca metodyczny prawo oświatowe

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.