Damian Antosz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Pszczyna
Tychy
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z j. włoskiego na poziomach od A1 do C1, od początkującego do zaawansowanego.Kładę nacisk zwłaszcza na umiejętności swobodnej komunikacji. Posiadam ponad rok doświadczenia w nauczaniu - co prawda języka hiszpańskiego (na poziomie podstawówki oraz dorosłych), ponadto od 2.5 roku pracuję z j. włoskim w dziale obsługi klienta. Posiadam materiały do nauki na każdym poziomie, więc nie wymagam kupna żadnych dodatkowych książek.Znam również dobrze j. angielski i j. hiszpański, więc nauka osób ze znajomością tych języków będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
filologia germańska z j. szwedzkim
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
logistyka, mgr
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2016 - aktualnie
Sopra Steria
2.5 roku doświadczenia w pracy jako analityk helpdesku - rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników za pośrednictwem telefonu/czatu z językiem angielskim, hiszpańskim, włoskim i niemieckim.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.