Damian Krężelewski

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Kielce
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hallo Leute ! :D
Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego ! Każdemu zainteresowanemu mogę zaoferować szeroki zakres materiałów, jako że jestem uczestnikiem programu DSD posiadam liczne podręczniki od poziomu A1 po C1. W moim liceum realizowany jest program DSD, przygotowujący nas do certyfikatu na poziomie C1. Z językiem niemieckim mam styczność już od małego, uwielbiam kulturę, jedzenie i nawet melodie tego TWARDEGO języka :D Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z zapamiętywaniem słownictwa, z akcentem, lub czegoś po prostu nie rozumiesz, chętnie pomogę rozwiązać ten problem :)
Tschüss!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.