DAGMARA Olszówka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

DAGMARA Olszówka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika DAGMARA Olszówka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2001 - 09.2006
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Nauczyciel dyplomowany
Filologia polska
01.2013 - 04.2014
Wyższa Szkoła Pedagogiczna
Nauczyciel dyplomowany
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Lekcje z Panią Dagmarą zacząłem tak na prawdę w ostatniej klasie technikum. Byłem uczniem który z Polskiego nie był dobry na samym początku, w szkole ledwo co dostawałem 2. Dzięki pomocy Pani Dagmary w kilka tygodni, wyszedłem na prostą, byłem aktywny na lekcji i chwalony przez nauczyciela w szkole i co najważniejsze zacząłem rozumieć Polski. Lekcje z Panią Dagmarą są bardzo miłe, można się wiele nauczyć i jest przyjazna atmosfera. Maturę zdałem i bardzo Polecam Panią Dagmare, świetna korepetytorka !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zaczęłam naukę z Panią Dagmarą w ostatniej chwili, bo w połowie klasy maturalnej i zdałam maturę na blisko 80%.
Do każdej lektury dostawałam karty z najważniejszymi zagadnieniami, scenami, dialogami no po prostu ze wszystkim, co warto użyć na egzaminie. Pani Dagmara dawała mi też rady, jakie rzeczy warto umieszczać w rozprawkach i nauczyła mnie szablonu, który ułatwił mi pracę. Jeśli chodzi o szkołę to też dzięki jej pomocy udało mi się zaliczyć semestr i móc przystąpić do matury. Bardzo polecam lekcje z Panią Dagmarą. Zarówno dla osób przygotowujących się do egzaminu, jak i dla tych którzy nie radzą sobie z materiałem na lekcjach. Dzięki pomocy Pani Dagmary nawet "Wesele" może stać się logiczne i w pełni zrozumiałe :)
Bardzo polecam maturzystka 2020

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam, dzięki tym lekcją jestem dobrze przygotowany do matury, a same zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Dodają motywacji do uczenia!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Dzięki korepetycjom przygotowania do matury stały się o wiele prostsze. Pani Dagmara omawiała ze mną każda lekturę, przynosiła bardzo przydatne materiały które pomogły usystematyzować moją wiedzę. Dodatkowo ćwiczyliśmy zagadnienia językowe oraz ikonograficzne. Takie zajęcia świetnie przygotowały mnie do matury ustnej, ale także pisemnej rozszerzonej. Polecam !!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Najlepsza pomoc jaką otrzymałem, polecam każdemu kto chce łatwo i szybko wchłonąć wiedzę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.